[]

doğalgaz tesisatı döşeme ne kadar mal olur

doğalgaz kapıda. 110 metrekare 3+1 eve bütün tesisat ne kadara döşenir. mutfak ocağı için de ayrı para alınır mı.
 
bir de bu konudan hiç anlamayan birine ekstradan ne önerseniz ayrıca teşekkür ederim.


  • gizemli dede  (07.05.20 17:26:50) 
Siz sadece tesisat döşetmeyeceksiniz, aynı zamanda projesini yaptırıp, gaz idaresinden kabul yaptıracaksınız. Yani bu tesisatı yapan yapacak tüm bu işleri. Ayrıca kombiniz var mı? Radyatörleriniz var mı? Yoksa bunları da düşünün. Sadece tesisat çektirerek ocağa gazı açarlar mı, yani abonelik yaparlar mı, yönetmeliği bilmiyorum, kombiyi de bağlatmanız gerekebilir. Evinize yakın yerlerde bu işi yapan firmalar vardır, bir ikisine çat kapı gidip fiyat alın.


  • malheiros  (07.05.20 18:45:20) 
yeni teklif alan biri vardı sanki burada. 6-7 bin tl gibi hatırlıyorum kombi dahil.


  • ozdek  (07.05.20 19:38:46) 
armut.com da yanıt verirler sanırım.


  • istanbul gecesi  (08.05.20 00:35:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.