[]

Cevap Vermeyen Öğrenci İşleri

Selamlar,

Galatasaray üniversitesi öğrenci işlerinden asla maillere cevap alamıyorum. Benim için hayati bir konu. Öğrencileriyim bu arada.

Nereye şikayet edebilirim?

 
Benim zamanımda öğrenci işleri daire başkanına direkt mail atınca 24 saat içinde dönme zorunluluğu vardı; bence hala vardır. Direkt ona atın maili. Hala cevap gelmezse dilekçe yazabilirsiniz de su durumda onu nasıl teslim edersiniz, bilemedim.


  • fraise  (07.05.20 15:02:46) 
cimer


  • mehmed resad  (07.05.20 15:49:13) 
Telefon etmeyi deneyin, ben GSÜ'de mail'in bir iletişim aracı olarak kullanıldığını görmedim. Nöbetçi birisi vardır mutlaka.


  • wish i could find a way to disappear  (07.05.20 16:13:34) 
şikayetten önce.. senin için hayati bi konu olduğunu önesürüp mail atman hata! direkt araman lazım. aradın mı sabahtan akşama?


  • superfluid  (07.05.20 18:33:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.