[]

Köpeğim İç Çekiyor

Köpeğim sürekli iç çekiyor. Uzanırken uzaklara bakıp belli belirsiz yapardı. Şimdi uzanırken kendini iç çekerek atıyor yattığı yere. Küçücük bi malta terieri. Neden böyle ne yapsam mutlu olur. Keyiflensin diye kaç gündür sevdiği şeyleri veriyorum. Halen yatarken iç çekiyor.
 
ahahaha benim sipa da malta. o da ic ceker istedigini yapmazsak. bazen de sebepsiz yapar.


  • pide  (07.05.20 13:18:31) 
al karşına delikanlı gibi oturt, "ya sen minnoş bi köpek ırkısın senin saçını tependen tokayla toplayıp yerlerde yuvarlanıp pembiş dilini çıkararak etrafa neşe saçman lazım ne bu negatiflik ne bu ölü toprağı azıcık kendine gel" de.
belki de sana söylemediği bir derdi sıkıntısı vardır, kendini yeterince minnoş hissetmiyordur.

  • Bruce  (07.05.20 13:27:07 ~ 13:29:07) 
Ahah bunlara has bi özellik mi acaba ya? Benim de bi 12 sene önce falan malta terierim vardı. Sanki bizimle yaşamaktan mutsuzmuş gibi hep gidip balkondaki hortumun içine oturup uzaklara bakıp iç geçirirdi. Elinde sigara önünde rakısı eksikti bi yani :D Taşındığımız için o zamana geçtiğimiz ev uygun değildi ve verdik. Ondan sonra keyfi yerine geldi mi hanfendinin bilemiyorum :D


  • superfluid  (07.05.20 13:39:57) 
Depresyon?

www.mnn.com
  • buf-e kür  (07.05.20 13:48:17) 
dertlenmiş hayvan. rakıya götür.


  • papuayenigine02561  (07.05.20 15:52:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.