[]

buzdolabından gelen garip ses

son birkaç gündür arada şöyle ses çıkarıyor:

voca.ro

sebebi ne olabilir?

 
sanki pervane bir yere takılıyor. buz parçası olabilir. bunun gibi bir arızada servis gelip bakıyor. dolabı boşalt, fişten çıkar ve kapıları açık bırak 1-2 gün diyor. tamir tavsiyesi değildir.


  • sutlu nescafe  (07.05.20 13:52:33) 
arkadaki fan pervanesi kirlenmiş olabilir. arka kapağı çıkartıp açın pervanin olduğu bölümü kontrol edin, elektrik süpürgesi ile temizleyin, saç kurutma makinesi ile hava püskürtün, ses geçmezse servis çağırın.


  • ankarakecisi  (07.05.20 16:39:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.