[]

Alf dizi

Alf adlı dizi Türkiye'de hangi yıllar yayınlandı. Ben 90 ların başında çocuktum, 1990-1996 arasında olduğunu net hatırlıyorum ama hangi yıl olduğunu hatırlayamadım.
 
90’larda belki starda tekrarlri yayinlanmis olabilir ama seksen ortasi ya da sonlrina dogru yrt’de yayinlaniyordu. Ama yilindan emin degilim. Ayni donemlerde bir cok yabanci dizi yayinlaniyordu. Sitcom formatimda
Altin kizlar
Muhtesem yabanci
Kara simsek
Rosanne
  • exlibris  (07.05.20 09:53:56) 
Wikiye göre 86-90 arası abd'de yayınlanmış, beyazperdeye göre trt 80 lerin sonlarında yayınlamış yazıyor, kalan d ise 90'larda tekrar yayınlamış.


  • John Bloor  (07.05.20 10:12:43) 
11 Nisan 1990'da yayına başlamış Türkiye'de.

i.hizliresim.com
  • rare  (07.05.20 15:21:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.