Zoomda farklı ekran paylaşma

Yani excelden sapye geçicem mesela ben geçerken karşıdaki bunu görebiliyor mu? Bugünkü bir toplantıda sürekli paylaşmayı dururup bir daha paylaştılar da bana kesin bi ayarı vardır gibi geldi.

Ekran paylaşımı kısmında uygulama paylaşımı var bir de pc ekranını paylaşma kısmı var. İkincisini yaparsanız pc ekranında yaptığınız tüm işlemler karşı tarafa görünür.
Aslında kendiniz pc de bir zoom oturumu açıp bu oturuma telefonunuzdan bağlanarak karşı tarafların pc de yaptıklarınızı nasıl gördüğünü birebir tatbik edebilirsiniz.

  • creedwar  (06.05.20 23:43:15 ~ 23:44:25)
Ekranını paylaş dersen, alttaki her şey görünür geçişlerde. O nedenle belge (document) paylaş demelisin. böyle dersen sadece belge gorunur ve geçişlerde kimse bir şey gormez. Misal belge paylaşmayı durdururdan kamerami paylaş seçeneği açıksa seni görürler.

  • fempusay  (07.05.20 00:28:36)
ekran paylaşma, pencere paylaşma gibi olayları var.

ben korkacak bir şeyi olmayan biri olduğumdan ekranımı paylaşıyorum misal. ama pencere paylaşmak daha güvenli.
  • ozdek  (07.05.20 03:17:45)