[]

Bir şey yerken veya yedikten sonra midede yükselen feci ağrı

Ya arkadaşlar, biraz kilo problemim vardı. Ben de intermittent fasting ile zayıflayayım dedim. demez olaydım. 3 gündür böyle bir yola girmiştim. Dün midemde hafif yanmalar, ağrılar başladı. Bugün iyice şiddetlendi. Bir şey yerken veya yedikten sonra midemde (veya safra kesesi bilmiyorum) inşaat çalışması var gibi ağrılar oluyor. özellikle gündüz çok şiddetliydi.

normalde çok sağlıksız beslenen biriydim. cipsler, çikolatalar, abur cuburlar. kilo problemi de var. acaba gastrit, ülser vb. şeyler mi bilemedim. Doktora gideceğim de, hastanelerin durumu da ortada her yer corona. Hadi her önlemi aldım gittim diyelim. Direkt endoskopi mi yaparlar? yoksa bu anlattıklarımdan yola çıkıp "al talcit, nexium 15 gün sonra gel" mi derler? ve sizce bu ağrı ne olabilir? mide mi (gastrit, ülser vs.), pankreas, safra kesesi vb. şeyler midir?


 
Nexium yazıp 15 gün sonra gel, düzenli beslen bu arada, yağlılardan asitlilerden uzak dur derler. bu da zaten corona olmasa da öncelikle izlenecek olan yol.


  • sumuklu asilzade  (07.05.20 00:52:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.