[]

hangi bankanın vadeli hesabı avantajlı?

çok bi şey değil, 7bin yatırıcam ama her ay düzenli para ekleyeceğim. 1-2 arası.
akmasa da damlasın diye hangi bankada vadeli hesap açtırmamı önerirsiniz? 
Onun yerine herhangi bir döviz alsan daha çok kazanır.

Ama illa sürünmek istiyorum dersen alternatif bank %10.5 diyor.
  • catch the arrow  (06.05.20 21:28:32) 
akmasada damlasın diyip neden vadeli?

vadeli hesap, emtia, hisse vs. bunlardan birine yatırım yaptıgınızda ve digerine yatırım yapmadıgınızda ne kaybedeceksiniz önce onu bilmelisiniz. mesela döviz aldıgınızda döviz kazancının enflasyon karşısında götürüsü ince bir çizgi.
  • deju  (06.05.20 22:15:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.