[]

torrent kullanırken vpn de kullanmak gerekiyor mu?

türkiye'de bi yaptırım yok bildiğim kadrıyla ama kullanmak gerekiyor mu yine de? siz hangi vpn'i kullanıyosunuz torrent'le?
 
kullanmıyoruz vpn


  • elorelia  (06.05.20 14:44:09) 
gerek yok


  • fakyoras  (06.05.20 14:53:14) 
türkiye'de gerek yok diye bir şey yok. 2 gün içinde bir yasa çıkartırlar veya belki de vardır ama haberimiz yoktur sinema lobisi araya birilerini sokar hoop bir bakmışsın sapır sapır cezalar havada uçuşuyor. garantici olmak istersen kullan ama ben kullanmıyorum.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.05.20 15:23:10) 
Hocam ben tr'de ceza alan görmedim ama sonuçta riskli. Ben ne yapıyorum: Opera browser (VPN active) + BitTorrent web. Beyin bedava. Niye para vereyim?


  • prole  (06.05.20 15:59:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.