[]

Youtube'daki Avrupa Yakası Özel Kısa Bölümleriyle İlgili

Bu kısa bölümler normal bir bölümün sadece ikiye bölünmüş hali mi yoksa hem kırpılıp hem ikiye bölünmüş hali mi? Eğer kırpılıyorsa ne tarz sahneler çıkartılıyor? Kısaltılmış bölüm fikri çok güzel izlemek de istiyorum fakat kimin insiyatifi doğrultusunda hangi kıstaslarla kısaltılıyor bilirsem daha rahat ederim izlerken.
 
Bölümler bölünmüş şekilde. yani 129 bölüm varsa toplamda 258 bölüme kadar kısa bir şekilde izlenyor. herhangi bi sahne çıkarılması görmedim ben.


  • bubirgüneşvakası  (06.05.20 13:20:05) 
bence şöyle mesela yemekteyiz'in olduğu bölümde 2 saat boyunca o konu işlenmiyor,arada volkan'ın hikayeleri vs.'de giriyor ya, onlar kısaltırken sadece yemekteyiz kısmını alıyor gibi.


  • aynenbencede  (06.05.20 13:48:16) 
Valla kafam karıştı herhalde çıkarılan sahne yok dediğin gibi.

yok bahsettiğim "özel kısa bölümler" "özel sahneler" listesinden farklı.
  • azazel13  (06.05.20 21:03:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.