[]

google photos

az önce bir fotoğrafı yükledim ve sonra geri indirdim. 5mblık bir fotoğraf 317kb olmuş. indirip baktığımda ve yakınlaştırdığımda bir fark yok gibi ama yine de 317 kb çok az değil mi? Fotoğrafları buraya güvenerek depoluyoruz da acaba hata mı ediyoruz demiyor değilim.
 
ücretsiz sınırsız depolama alanında resimleri 1080p olarak ufaltıyor.


  • nahtoderfahrung  (05.05.20 19:19:31 ~ 19:19:45) 
ayarlardan bunu belirleyebilirsin. normalde photos fotograflari kendi algoritmasina gore sıkıstırıyor. bu sekilde yuklenen fotograflar kotayi tuketmiyor. istemiyorsan orjinal halleri ile saklanmasini saglayabilirsin. tabi bu durumda bu fotograflar kotani kullanacak.


  • crucio  (05.05.20 19:48:42) 
5m olarak hic sikistirmadan depolasin dersen 15 gb alan veriyor. Eger sikistirsin dersen simdilik sinirsiz.

Aradaki farka surdan bakabilirsin eksisozluk.com
  • brkylmz  (05.05.20 20:38:30) 
fotoğrafı ekrana vermeden kötü boyutunu önce getiriyor. o sırada indirmiş olabilirsin. bağlantı güçlenince iyi halini ekrana veriyor.


  • renegade  (05.05.20 21:52:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.