[]

Davlumbaz karbon filtre

yav anlamadım franke'nin sitesine giriyorum roada bile benim davlumbazla hangi filtreyi almam gerektiği yazmıyor. yok mu bu işin bir yolu? davlumbaz modelimi yazayım almam gereken filtreyi yazsın?

www.hepsiburada.com

şu model davlumbaz var bizim evde şuan.
hangi filtreyi almalıyım?

 
normalde "model adı+filtre" yazıp google'layınca çıkması lazım.

üstündeki filtreleri sök, içeride etiketi vardır. oradan tam model koduna bakıp o şekilde google'la. ya da çıkardığın filtrelerin üstünde ürün kodu bişeyi yazıyorsa onu google'la.
  • kibritsuyu  (05.05.20 09:44:54) 
evde bizden önce oturan tuhaf insnalar karbon filtre takmamışlar. ve büyük ihtimalle takmadan kullanmışlar...

o yüzden model no falan da bulamadım filtrede. şaka gibi ama gerçek :)
  • tchuck  (05.05.20 09:49:23) 
www.frankemarket.com

bu adresde canli sohbet var sag alt kosede, oraya modeli sorun onlar uygun olani soyler. o sekilde alirsiniz.
  • exlibris  (05.05.20 10:42:53) 
baca varsa karbon filtre şart değil zaten. baca yoksa, karbon da yoksa zaten emiklediği havayı yukarıdan aynen ortama geri verir. öyle kullandılarsa komikmiş.

ben siemens için google'a yazınça çat diye bulmuştum.

bir de şu var. filtreyi baca çıkışına takacaksan model falan önemli değil. boru çapında yuvarlak, baca çıkışına geçirilen filtreler var. çapı uysun yeter.

yok alttaki filtrelerse onların uygununu bulmak lazım.
  • kibritsuyu  (05.05.20 14:08:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.