[]

Hediye onerisi - 15 yas

merhaba,

Esimin kuzeni 15 yasina girdi. Kiz kardesine icinde kucuklu buyuklu hediyelerin oldugu bir kutu yapip vermistim birkac ay once. Ablaya da benzer bir sey yaparim diyordum ancak karantina sebebi ile mumkun olmadi. Dogum gunu 2 hafta gecti bile, benim artik bir seyler yapmam gerek.

Yas 15, cinsiyet kiz, en sevdigi renk pembe ama neredeyse asla pembe giymez, tam bir ergen.

Tesekkurler.

 
Onu da dusundum ancak ozenmemisim gibi olmaz mi?


  • the end of time  (05.05.20 00:41:19) 
Evet sevdigi bir sey bulmak imkansiz gibi, bir de almancilik var, yani klasik almanci degiller aslinda ama sonucta kultur farkli baya, bir de benim 15 yasimin ustunden 15 sene gecmis :(

Parfum istiyordu aslinda, igrenc bayik sekerli kokulari deniyordu hep. Varsa boyle ama oldurucu olmayan parfum onerisi, ona acigim.

Bi de ufak bi hediye ve para mi vermek mantikli yoksa direkt para mi vereyim :/
  • the end of time  (05.05.20 00:54:36) 
O yaşta bence insanın en büyük ihtiyacı harcayabileceği para :)

Ben olsam para isterdim. Düz vermek hoş olmaz diyorsanız da seveceğini düşündüğü bir yerden hediye çeki verebilirsiniz?
  • aguen  (05.05.20 02:10:41) 
Paraya çok seviniyorlar, karantina bitince arkadaşlarında kahve içmeye gidersin dersin.

Her yıl da bu şekilde para vermeye devam edebilirsin büyüyene kadar.
  • kaset  (05.05.20 02:33:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.