[]

mutlaka izlenmesi gereken dram / ask filmleri

etkileyici buldugunuz ve muhakkaktavsiye edeceginiz filmler nelerdir? zamansız diyebileceğiniz filmler varsa onları da duymayı çok isterim.
 
In the mood for love


  • freedonia  (04.05.20 22:32:21) 
breakfast at tiffany

ilginc bi sekilde guzel bir film
  • foster  (04.05.20 22:49:31) 
In the mood for love underrated kalmış müthiş bir filmdir, gönül rahatlığıyla +1
geçen senenin en incisi portrait de la jeune fille en feu, yürek dağlayıcı bir aşk hikayesi.

  • Bruce  (04.05.20 22:51:39) 
Duvara karşı
Dila hanım
Bir eylül meselesi.
  • deer hunter  (04.05.20 22:55:00) 
Manchester by the sea
Oslo 31.August

  • teutonic-terror  (05.05.20 02:46:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.