evden calisan sirketler

tahmini ne zaman ofislere donmeye baslarlar?

Donenler oldu-6,5 hafta sonra

  • sunriseee  (04.05.20 21:40:08)
bayram sonrası çarşamba dönüyoruz dedik biz bugün.

  • benaslinda  (04.05.20 22:23:00)
bizim sirket bi tarih belirlemedi. ama donsen bi dert donmesen bi dert

evde calismak cok rezalet ve verimsiz. ama evde daha rahatmisim gibi geliyor bazen

tekrar ise donecegiz duygusu bana rahatsizlik veriyor. halbuki gayet severek gidiyordum isime
  • foster  (04.05.20 22:48:27)
Bayram sonrasi demistik 2 ay once. Muhtemelen de oyle olacak.

  • brkylmz  (04.05.20 23:22:00)
Yurtdışı firmasındayım, daha TR'de bir şey yokken bize büyük bir salgın hastalık geliyor evinize gidin dediler. Henüz dönüşle ilgili bir açıklama yapılmadı, global olarak olayın dinmesini bekliyorlar.

  • roket adam  (04.05.20 23:51:25)
Hükümet tarafında iyi tablo çizilmeye devam ettikçe evden çalışan kalmayacak gibi. Biz Bugün ofise geçtik artık, sabah trafikten zor gittim

  • gazozailacatmauzmani  (05.05.20 02:48:36)
yurtdisindayim, bize en iyi ihtimal haziran sonu, kotunun iyisi eylul, cok kotu sene sonu diyorlar senaryo olarak.

  • cooperr  (05.05.20 08:00:26)
biz geçtiğimiz iki hafta boyunca birer gün arayla gittik -mesela atıyorum daha üst düzey çalışanlar pzt çarş cuma, alt düzey çalışıp da sorumluluğu az olanlar salı perş gibi- bu haftadan itibaren ise tam zamanlı döndük işe. ama departman departman farklılıklar var yine de. mesela satın alma ve pazarlamanın yarısı var, proje ve argenin tamamı var, gibi gibi. departmandaki eleman sayısına göre değişiyor. bir de aralıklı oturuyoruz ya da cubiclelarda oturuyoruz, her departmanın kendi yemek süresi var, falan filan.

  • pasp  (05.05.20 08:48:28 ~ 08:48:45)
Bayramdan sonra yarı yarıya dönüşümlü çalışacağız.

  • cilekli pasta  (05.05.20 09:05:39)