uyuşturucu kullanan alt komşu

ev arıyoruz ve bir evi çok beğendik. lakin alt katında oturan çocuk sürekli kavga çıkaran ve uyuşturucu kullanan biriymiş. 2 yıldır da hapiste. sizce bu ev alınır mı? küçük bi kızımız da var. bu riske girmeli mi yoksa bu artık sıradan bir sorun mu? kararsızlıklar içindeyiz

ev alma komsu al diye bosuna dememisler bence, ben olsam riske girmezdim.

  • the end of time  (04.05.20 20:26:09)
Komşu tırt olduktan sonra evrezidans olsa ne yazar. Uyuşturucusundan bize ne de kavga edip oraya buraya sararsa fena.

  • ned flanders  (04.05.20 20:28:31)
İyi bir komşuyu satın almak mümkün olmuyo. Bence almayın. Ev her zaman bulunur.

  • tek yaprak havlu  (04.05.20 20:33:20)
uyuşturucu dendiğinde ot vs ise problem etmem içsin takılsın alkol alıp sapıtan adamdan daha iyidir bence. ama hapis diyosun demek ki ileri seviye, almazdım ben olsam.

  • garavel  (04.05.20 20:34:01)
Uyuşturucu kullanması umrumda değil ama kavga çıkarıyorsa bedava verseler oturmam +1

daha geçen hafta sözlükte komşusunu öldüresiye döven mahluk başlığı vardı.
  • himmet dayi  (04.05.20 20:34:03)
kardeşim bedava verseler sen üstüne para ver oradan çık.

  • iddaaci  (04.05.20 20:40:57)
Benim vardı böyle bir komşum. Uyuşturucu kullanmasını falan sorun etmiyordum ama çok kavgacıydı. Canı sıkılınca komşulara sarıyordu. Apartmanda kavgasız, gürültüsüz gün olmuyordu. Herkes bıkmıştı. Ben kaçtım ama ben kiracıydım.

  • komando kani var bende  (04.05.20 20:46:04)
"Ev alma komsu al" demeye geldim ama demisler zaten.

  • msb  (04.05.20 20:47:29)
kötü komşuyla hiç yaşamadınız sanırım çünkü denk gelseydiniz düşünmezdiniz bile o evi almayı. ben yaşadım, komple leş gibi temizlediğim boyadığım evi 3 ay içinde terk etmek zorunda kaldım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.05.20 20:54:53)
burada böyle biriyle komşu olan bir kadın kullanıcı vardı. camdan sarkıp kendisine *rosp* diye bağırıyormuş. defalarca polise şikayet etmiş. sonuncusunda polisler dövmüş adamı. taşınmayın sakın.

  • banacevaplazım  (04.05.20 21:03:09)
alınmaz , oturulmaz orada.

  • hem şişko hem deli  (04.05.20 21:04:30)
asla.

  • tabirimekruh  (04.05.20 21:21:16)
sakın

  • ikcı  (04.05.20 22:21:23)
riske girin ve alın bence.

  • toucheamore  (04.05.20 22:33:45)
uyuşturucu sorun değil de kavga sorun. fuck no diyorum

  • hasmetizm 2046  (04.05.20 22:55:48)