hepsiburada'nın kendi mağazasının sattığı ürünlerin kargocusu kim oluyor

hepsijet için extra 14 lira istiyorlar. sürat kargo falansa hiç o topa girmeyeceğim ama nerden öğrenebiliriz hangi kargo şirket ile çalıştıklarını?

kendi kargo firması.

hepsijet.com hespijet diye geçiyor

edit: burada 14lira galiba ertesi gün teslim için . onun dışında da hepsijet ile geliyor diye biliyorum.
  • fezagezgini  (04.05.20 18:07:42 ~ 18:17:55)
Hepsijet için ekstra para ödemeyin. Ertesi gün gelecek diye yazıyor 3 günde yollamıyorlar. Duyuru açacağım şimdi konuyla ilgili.

edit: duyuru açmaktan vaz geçtim. ama ertesi gün gelmesini istiyosan ekstra 5 lira öde gibi bi şeyi seçmesine rağmen 5 gündür ürün hala teslim edilmedi arkadaşa.
  • himmet dayi  (04.05.20 19:09:28 ~ 19:20:39)
mecidiyeköy ve kadıköy de birden fazla kullandım. hatta geçen gün ertesi gün teslimatı seçmememe rağmen pazar sabah getirdiler.

  • fezagezgini  (04.05.20 19:23:45)
İstanbul dışına, daha çok aras ve yurtiçi ile gönderiyor.

  • cursor  (04.05.20 20:41:03)
Hepsijet le geliyor. Geçen hafta istanbul için 24 saat olmadan teslim aldım

  • Neyazayım  (04.05.20 20:49:33)