[]

superonline fiber modemde wifi ve 5G bağlantı ışıkları

Bunlardan hangisinin bağlantı hızı daha iyidir ya da evdeki cihazları bu ikisi arasında paylaştırmak mı gerekir?
teşekkürler. 
sizin internete çıkışınızda bağlantı hızları pek fark etmez, 5ghz olan daha hızlıdır fakat bunun etkisini sadece aynı ağa bağlı cihazların birbiri arasındaki veri alışverişinde görürsünüz. 2.4ghz'in kapsama alanı daha geniştireğer yakındaki cihazları 5ghz üzerinden, daha uzaktakileri de 2.4 üzerinden bağlarsanız belki bir faydası olur ama çok spesifik bir durum, genelde hepsini 2.4 ghz üzerinden kullanmaktan bir farkı olmaz.


  • gkhncnzdgn  (04.05.20 14:02:16 ~ 14:05:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.