[]

Web sitesi alan adı kullanımı/ortaklığı

Bir ara satın aldığım bir alan adı var. Biraz yatırım gerektiren bir konsepte uygun olduğundan birkaç yıldır öylesine bekliyor. Şöyle bir tesadüf oldu. Tanıdığım biri aradı ve ortakları ile bir proje konuştuklarını; alan adı araştırmasında düşündükleri ismin benim adıma kayıtlı olduğunu gördüklerini söyledi. Benden teyid alıp gündemimde bir girişim olup olmadığını sordu. Özetle, ilgili aşamada konuşuruz diye bitirdik konuşmayı. Böylesi bir pozisyonda nasıl bir ortaklık, işbirliği veya kazancım olabilir? Nasıl bir yaklaşım içinde olmalıyım?
 
eğer ortaya para veya emek koymayacaksan sana herhangi bir ortaklık teklif edeceklerini sanmam alt tarafı bir domain. işbirliği ve ortaklık yerine domain'i satın almayı düşünüyorlardır.


  • aziz dostum jack  (04.05.20 06:09:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.