Baklavacılık karlı iş mi

Bulunduğum yerde 1 tane baklavacı acık 2 subesi var oyle ahım sahım bi tadı yok bilindik markalardan 10 15 lira düşük cevizli 70 lira fıstıklı 90 lira tek pastalar ki bence daha kucuk 14 lira sütlaç 14 lira bugun dısardaydım gelen gecende tatlıcı poseti allah arttırsın gözüm yok ramazandan dolayı pik yapmıştır ayrı da normalde de öyle gibi karlı iş heralde haliyle satış yeri de kafe gibi nşa ordan da gelir var

Normalde her iş gibi kar oranı vardır fakat her yer kapalı olunca ve ramazan da olunca patlama yapması normal

  • shredd  (03.05.20 23:27:35)
Normal zamanda da işler iyi onu diyorum zaten böyle dışardan görünüş güzel dükkanda işler tıkırında oluyor gibi yüzde 50 ve üzeri kar olması lazım ki işer yürüsün gibi geldi

  • yeliz adeley  (03.05.20 23:30:23)
benim çevremde gördüklerime göre ad yapmışlar dışındakiler ne uzuyor ne kısalıyor hep aynılar uzun zamandır.

bu tür ürünlerde kar oranı dediğin gibi yüksektir. ama satış miktarı sınırlı.
  • prizmatik  (03.05.20 23:34:39)
Yani düşünüyorum görünürdekini pastane gibi çay poğaca da satıyor işlek yer kirası yüksektir ustalar ciddi para ister yaptın satılmadı onun zararı var gitti tereyağ fıstık şerbet. Ama toplu satış da yapılır gibi geliyor. Usta şart mı yapılanı satmak mantıksız mı

  • yeliz adeley  (03.05.20 23:41:01)