[]

Dikiş makinesi tavsiyesi

Selamlar,
Annem bir kaç yıldır dikiş dikiyor, eşime falan etekler, elbiseler dikti kısacası baya bu işin içinde artik.
Makine başkasınındi, o sebepten su an makinesiz kaldi. Ben de ona hediye alacağım.
Fiyat ufak göz attim 1000 civarı normal cihazlar var gibi, tavsiyeniz var mi?

 
(git: )www.hepsiburada.com

juki ve diğerleri dir dikişmakinasında.
  • jamswety  (03.05.20 23:00:52) 
@jamswety Marka okay, peki model? Çünkü daha üstüne cikabilirim max 1400-1500 civarına kadar heralde. Önemli olan kaliteli olmasi.


  • logisticsmanager  (03.05.20 23:23:19) 
Vakit kaybettiren detayları makinenin hızlı bir şekilde halletmesi, hatalı kullanım ve arızalarda uyarması açısından elektronik bir model almanızı tavsiye ederim. 1800'e de çıkarım derseniz bence bunu alın:
www.sevmak.com.tr

  • leylak sarabi  (04.05.20 00:32:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.