[]

Office 365'e lisans nereden satin aliyoruz?

Yasal olarak oem lisanslari satanlar varmis, aldiginiz yer tavsiye debilir misiniz? Para kaptirmayalim dolandiriciya.
 
microsoft.com

bunun dışında teknosa gibi teknoloji marketlerde de office satılıyor. ama onda biri fiyatına soruyorsan onlar yasal değil.
  • himmet dayi  (03.05.20 18:48:15) 
ben donanımhaberden aldım. Aslında çok yasal sayılmaz ama lisans gerçek ve korsan değil. Genelde kurumsal ya da akademik lisansın satılması ile oluyor bu. 5 cihaza kadar kullanabiliyorsun. Linki atarım özelden.


  • denizgonen  (03.05.20 18:49:28) 
office365 + onedrive 1tb lisansını direkt office.com'dan almıştım sanırım. Ayda 40 lira.

daha ucuza bulursun, office programları kullanacaksan sıkıntı olmaz belki ama onedrive'da paylaşımlı mı oluyor ana yönetici görebiliyor veya öyle olmasa bile silebiliyor mu emin olamadığımdan o işlere girmedim ben.
  • nhk ni youkosu  (03.05.20 18:49:53 ~ 18:50:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.