sandalet konusunda en iyi spor marka hangisi - kadın

hayır hayır antik yunan, roma tandanslı olanları aramıyorum. ya da gecen yıl çıkan o bileğe kadar uzanan çakma şeylerden de değil.

baya böle parmak arası OLMAYAN, dağ tepe tırmanabileceğim, ayağımın içinde kaymayacağı ve terlemeyeceği, yaz boyu bütünleşip üreten firmaya yatıp kalkıp dua edeceğim rahatlıkta, sağlamlıkta ve estetikte bir sandalet markası (türkiye de olmayanlarda olabilir.)

marka adı olur, lin olur, model olur. olur ha olur.

en iyisi mi bilmem ama merrell'in sandaletleri gayet rahattı, geçen yaz almıştım, bileğe kadar suda bile dolaşmak durumunda kaldım, hala sağlamlar.

  • elenika  (30.04.10 17:04:41)
columbia

  • miss antartika  (30.04.10 18:20:31)
birkenstock

  • hsyn  (30.04.10 18:44:38)
merrel çok güzel, çok rahat lakin ayakkabı sıfırken bile ahır gibi kokuyor. hatta daha geçen gün gördüm mağaza bile kokuyordu. jack wolfskin bakın ya da yurt dışında tanıdık varsa teva getirsin. (hatta getirmişken bana da getirsin)

  • kahvegibi  (30.04.10 18:46:51)