Yavru kedileri ne zaman sevebilirim :)

Benim fıstık doğum yaptı 9-10 gün önce. İki üç günden beri hafif hafif okşuyorum kafalarını falan. Benimki çok yumuşak huylu, doğum anından itibaren hep yanımda olmak istedi. Yavruların olduğu kutu ile aynı odadayım çoğunlukla, kıskanma vs hiç yaşanmadı. Eldivenle yavruların başka memeyi emmelerini sağlamak için elime almam gerekti hiç kızmadı bu durumlarda. Kısacası iyi anlaşıyoruz bizim kedi ile :) minnak yavruları ufaktan ufaktan değil de ciddi ciddi sevmemek için zor tutuyorum kendimi. Ne kadar daha bekleyeyim elime alıp sevmek için?

patisini yediklerim <3
3 haftalıkken fln o büyüklüğe geliyorlar sanırım. benimkilerin yavşak olanı 3 haftalıkken kucaktan kucağa gezmeye başlamıştı.

  • pati  (03.05.20 13:39:29)
iyi dayanmışsınız ben olsam çoktan yemiştim onları.
bence de ufak ufak hareketlendikleri zaman sevin. kedinize de çok özendim bizimki biraz hırçın daha doğrusu 7 aylık olduğu için ergen hareketleri var biraz :D

  • matilda  (03.05.20 14:49:50)
Bizimki tam bir hanımefendi hocam :) iki yaşına yaklaşıyor ondandır belki de

  • Fusha  (03.05.20 14:56:45)