[]

steam'den küçük, ucuz, saracak oyun tavsiyesi alabilir miyim?

sb...
 
hollow knight


  • uzunincemalbrodayim  (02.05.20 20:34:25) 
Thomas was Alone


  • heritage  (02.05.20 20:36:56) 
Stardew valley


  • kablelvuku  (02.05.20 21:09:44) 
indirimdekiler:
911 operator
islanders

şu an tam fiyat olanlar:
kingdom: classic
prisoner architect
katana zero
bad north
  • unalub  (02.05.20 22:43:57 ~ 22:50:31) 
Kingdom Classic ve serisi


  • efruz  (02.05.20 22:56:32) 
Şu anda Ori kalitesinde olan Child of the Light oyununu Assassin's Creed II ve Rayman Legends dahil olmak üzere 3 oyunu Ubisoft ücretsiz olarak dağıtıyor. Paranız bugünlük cebinizde kalsın diye yazdım.

Ama illa bir şeyler almak istiyorsanız Trine koleksiyonu 33 TL. Bayağı bir götürür sizi 4 Trine oyunu.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (03.05.20 00:52:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.