[]

Dance me to the end of love şarkısını söyledim, neleri düzeltebilirim?

Merhaba. Karantina fırsatıyla ukulele ve gitarı tekrar elime alma fırsatı buldum fakat şarkı söylemeyle ilgili hiçbir bilgim yok, şarkıyı çalıp söyledim. Neleri düzeltmemi önerirsiniz? Ses tonu, kullanımı, yüksekliği, belki detone olduğum yerler vs. İyi geceler :)

voca.ro


 
çok tatlı olmuş, aralarda giren kadın sesi de çok yakışmış parçaya ^^


  • Mossy  (02.05.20 16:09:16) 
Haha o kadın sesi de benim sesim, teşekkür ederim :)


  • hadi ya la  (07.05.20 23:40:48) 
bir şeyi değiştirmene gerek var mı bilemedim. bence bu haliyle de güzel olmuş :)


  • ekşi duyuru sever  (07.05.20 23:46:33 ~ 23:46:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.