[]

Pdf okuyucular (makale için)

adobe acrobat dc neden bu kadar pahalı ya, bunun özelliklerini ücretsiz sunan bir program yok mu?

ben okuduğum makalede altını çizme üstünü renkli çizme sonra o çizilenleri dışarı aktarmak istiyorum bunu ücretsiz sunan bir program var mı pc için?

abbyy finereader yapar mı bunu?

 
adobe reader ücretsiz ve altını çizme, fosforlu kalem ile boyama, not ekleme vs. yapabiliyorsunuz. dışarı aktarmaktan kastınız tam olarak ne bilmiyorum ama tüm bunları yaptıktan sonra dosyayı üzerine kaydederseniz silinmiyor.


  • himmet dayi  (01.05.20 19:25:54) 
www.cutepdf.com
CutePDF'in ücretsiz ürünlerinden biri de işinizi görebilir.

  • kobuzchu kiz  (01.05.20 19:33:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.