2 dilim ekşi mayalı ekmek yemek çok mu olur

Kahvaltıda Yedim gerçi artık da Çok mu oldu ki? Siz kaç dilim ne ekmeği yiyorsunuz kahvaltıda?

hiç dilim ekmek yiyorum kahvaltıda.

boş ver afiyet olsun. kalori hedefin varsa sonraki öğünde dengelersin.
  • AlsterWasser  (01.05.20 14:27:38)
40 kilo bir kadın için çok, 200 kilo bir sumocu için az. kişiye göre değişir.

  • diffarentiationation  (01.05.20 14:27:50)
Cok olup olmadigi beslenme aliskanliklariniza ve amaclariniza gore degisir. Kilo vermek isteyen biri icin cok olabilir mesela.
Ekmek yemiyorum.

  • pike  (01.05.20 15:26:34)
Kahvaltı için bence çok değil, öğle-akşam yemekleri için baya çok.

  • aseton  (01.05.20 16:23:18)