[]

sayın moderatörler lütfen dikkate alır mısınız ?

selam ahali,

hakkımda bir kaç entry yüzünden dava açıldı. ben 2016 da sözlük şifremi değiştirmiştim. yazılan entry ler bu tarih öncesine ait. ip adreslerinden nereden yazıldığı belli olabilir. çünkü birden fazla kullanıcı var idi eskilerden.

acaba şifre değişiklik talebimi ve değiştirdiğimi belgeleyebilir miyim ?

maileme baktım bulamadım. böyle bi kayıt bulunabilir mi ?,

ekşi sözlük moderatörlerinden yardım rica ediyorum. lakin çok önemli hayat memat meselesi.

 
hesabı satın mı aldınız?


  • Unde bach canim  (01.05.20 09:30:38) 
Hayir satin almadim ama bir kac arkasla paylasmistim eskiden emin degilim.


  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (01.05.20 10:00:58) 
Bir işlem yapılacaksa eğer hangi ip'den giriş yapılıp entry girilmişse ona göre eşleştirme yapılıp onunla ilgili işlem yapılır, senin ip'inle yapılmamışsa senin endişe edeceğin bir durum yok. Kimse şifre değiştirme vs talebine bakmaz zaten prosedür belli bu anlamda.

İkinci olarak bu konuyla ilgili daha net geri dönüş almak için sözlüğün kendi iletişim kanalından sözlük yetkililerine ulaşman daha faydalı olabilir senin için: eksisozluk.com
  • angelus  (01.05.20 10:15:51) 
Şifre değişimi kanıt olabilir mi bilmiyorum ancak sözlük moderasyonu ile iletişime geçmeniz daha doğru sonuç verecektir.


  • basond  (01.05.20 10:53:09) 
Şifre değiştiğinde hesapta tanımlı email'e mail gidiyor. Kesin bilgi.


  • austra  (01.05.20 14:04:27) 
acaba o mail tekrardan talep edilebilir mi


  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (01.05.20 16:59:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.