Kendisini sevdiğiniz halde aromalısını sevmediğiniz neler var?

Ben örneğin muzu çok severim ama muzlu puding, pasta vs sevmem.
İnciri çok severim ama İncirli kolonya hiç sevmem. Sizin neler var böyle?

Çilek

  • izmitcan  (30.04.20 22:41:02)
Çilek +1. En sevdigim meyvedir ama çilekli süt, çilekli puding, çilekli reçel vs gibi şeylerden resmen midem bulanıyor.

  • fraise  (30.04.20 22:45:59)
çilek.

  • tabirimekruh  (30.04.20 22:56:13)
tam tersi için çilek diyorum. kendisini sevmediğim halde aromasına bayılıyorum.

  • bohr atom modeli  (30.04.20 22:59:39)
Erik

  • nihannihan  (30.04.20 23:14:48)
aha bende de var bu ve bu konuda yalnızım sanıyordum. kesinlikle muz. muzun kendisini aşırı sererim ama muzlu dondurma, muzlu puding, içine muz konup pişirilen her türlü yiyecek (muzlu ekmek vs. gibi) hiçbir şeyi yiyemiyorum resmen midem bulanıyor. muzlu süt ağzıma süremem.

  • ofelia  (30.04.20 23:29:03)
visne. visnenin kendisine bayilirim ama visneli yedigim hicbir sey o tadi vermiyor. ama bahsettigim icinde gercek visne olan tatlilar degil. visne aromali dondurma, cikolata, biskuvilerdeki kremalar filan. daha cok bengay yiyormusum hissi veriyor. hic sevmiyorum.

  • in vino veritas  (30.04.20 23:29:41)
Aynı şekilde eskiden muzlu şeyleri asla yiyemezdim.
Şimdi ise sadece çikolatalı yiyeceklerin içindeki muzu yiyemiyorum.

  • coca cola  (30.04.20 23:35:34)
Çikolata. Öyle aman aman bayilmasam da çikolatayi tek yerim. Ama çikolatali pasta, kek, puding, sos vs sevmem.

  • Amaranta ursula  (30.04.20 23:45:33)
Limon.

Limon aromalı herşeyin tadı berbat! Ama kendisini severim :)
  • superfluid  (01.05.20 00:49:53)
Portakal ve limon.
İkisinin de kendisini çok severim ama aromalı şeylerini hiç sevemedim.

  • anatomik  (01.05.20 01:33:56)
Çilek, limon, portakal.
Dondurmasını veya ambalajlı ürünlerini hiç sevmem.
Ama kendim pasta yapıp üstüne çilek koyduysam, severim.
  • megalomaniac  (01.05.20 03:27:45)
çikolata + 2

  • guitarissimo  (01.05.20 04:59:30)
Çileği normalde de pek sevmem ama çilekli ürünleri hiiç sevmiyorum.

Muz da aynı şekilde. Normalde hadi yerim yalan olmasın, ama muzlu popkek falan çok kötü.

Bi de kivi en sevdiğim meyve ama bi kere kivi aromalı bi şey yemiştim (şimdi hatırlamıyorum ne olduğunu) çok kötü gelmişti.
  • nundu  (01.05.20 05:05:28)