Kedi mamasını nerden alıyosunuz ?

merhaba arkadaşlar kedimin maması azaldı.

özellikle sizde aldığınız bir yer, web sitesi varsa (güvenilir) buna ilişkin önerilerinizi

ve önerdiğiniz mama markalarını merak ediyorum.

iyi günlr :)

petlebi ve markamama'yı kullandım son siparişlerimde. ikisi de sıkıntısız gönderim yapıyor.

marka olarak kedimi ilk sahiplendiğimde araştırarak n&d'yi seçmiştim hala aynı markayı kullanıyorum. kedilerimden biri çok seçici ama hiç sıkıntı yaşamadık. severek yiyorlar.
  • neskafefincanindaturkkahvesi  (30.04.20 12:48:30)
Yillardir gittigiidiyor’dan arasigim mamayi alip istedim hic sorun yasamadim simdiye kadar. Su ara royal canin sterilised yiyor bizim oglanlar istahla

  • gibicibicis  (30.04.20 12:53:24)
Petlebi gayet iyi. Proplan kullaniyorum mama olarak da.

  • sadakatsiz  (30.04.20 13:03:56)
bir kez markamama'dan aldım sorun yaşamadım 1.5 günde geldi

nd yavru kedi mamasını aldım en son, 10 kg'ı 413 lira trendyol'da.

en iyileri purina proplan, royal ve n&d diye biliyorum (3'ünün de 10 kg'ı yaklaşık 400 lira) (10 kg, yavru kediye yaklaşık 5-6 ay gider)

acana(5.4 kg'ı 400 lira civarı) ve orijen en üst kategorideymiş ama onları sürekli karşılayamayacağımdan almadım

whiskas için kedilerin fast food'u diyorlar, bilinçsizlikten ilk 1-2 ay onu kullanmıştım
  • gokhanbulut  (30.04.20 13:31:15 ~ 13:32:20)
Royal canin derim. 11 yasinda dipçik gibi "yasini gostermeyen" siyam sahibi bildirdi :p

  • goochie goochie  (30.04.20 14:14:17)