[]

Java kodu çalıştırmak

Arkadaşlar, biraz yardıma ihtiyacım var.

github.com
preview.redd.it

Şu kod/program, verdiğimiz filmi analiz edip şöyle bir renk çıktısı almalı. Yazan kişi reddit'te, kodu da paylaşmış.

Hiç kod ve java bilmeyen biri olarak, youtube'dan bakıp java developer kit kurup cmd ile bir şeyler denedim ama hata verdi tabii :D main.java koduna bakınca aslında video yerini sorması falan gerekiyor gibi ama bir şeyleri bulamıyor.

i.ibb.co

Anlayan biri için kolay mıdır acaba diye buraya sormak istedim.

edit: path'ı gösterip sonra "javac Main.java" yazdım

 
apache io ve opencv kütüphanelerinin de yüklü olması gerekiyor. çalıştırabilirsem yazarım.

edit: maalesef olmadı :(
  • cauldronwizard  (30.04.20 13:22:36 ~ 13:41:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.