[]

audiophile duyuru sakinleri

Merhaba,
elimdeki emektar ipod classic mefta oldu, yeni ipodlar da malum hiç alınası değiller.
piyasada 16gb üstü başka mp3 çalar göremedim. yüksek kapasiteli (128+) opsiyonel olarak ev müzik sistemine de bağlanabilen bir mp3 player bakınıyorum.
dolar kurunu da göz önünde bulundurarak 10k ve altı (ne kadar f/p iyi o kadar iyi tabi) seçenekler olabilir gibi duruyor.

var mı marka model tavsiyeleriniz?

teşekkürler

 
f/p Sony NW-A45, Cowon Plenue D
kalite Astell & Kern Kann

  • joelskellington  (30.04.20 12:19:37) 
bir de dahili kapasiteler artik dusuk, sd kartla artirmak standart


  • joelskellington  (30.04.20 12:26:09) 
2. el ipod classic. SSD takılmış olanları oluyor ebay'de ama türkiye'de olmayabilir.

iPod'un yerini başka bir alet tutamadı. Zaten ipod'un bittiği yıllarda telefonlar müzik çalarların yerine geçmeye başlamıştı
  • mirafiori  (30.04.20 13:20:50 ~ 13:21:45) 
Farklı müzik çalarlar deneme fırsatım pek olmadı ancak Cowon hakkında yorumda bulunabilirim. Şimdiye kadar Cowon D2, Cowon X7 ve Cowon Plenue 1 kullandım (Plenue 1'i hala kullanıyorum). Her üründe ses, benim açımdan daha dengeli ve doğal bir hale geldi. D2 kullandığım zamanlarda çeşitli ekolayzır ayarlarıyla uğraşırken, Plenue 1 ile ekolayzıra elimi bile sürmedim, deneme amacının dışında.
Kısacası Cowon’u mutlaka göz önünde bulundurun.

Ayrıca imkanınız varsa, deneyerek almaya çalışın (Türkiye'de imkanlar çok kısıtlı gerçi) çünkü birçok marka kaliteli ve eskiye oranla çok daha çeşitli ürünler (depolama, sizin aradığınız harici DAC özelliği, çip kalitesi vb açılardan) sunmaya başladı. Koskoca Sony bile elini ayağını çektikten sonra geri geldi müzik çalar piyasasına. Güzel zamanları yaşıyoruz şu an azizim.
  • kusmakla kusamamak arasindaki ince cizgi  (30.04.20 14:20:44 ~ 14:20:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.