[]

Çalışma masası tavsiyesi

Denge problemi olmayan bir çalışma masası öneriniz var mıdır?
Nette baktıklarım hep incecik suntalardan daha fotoğrafından dengesiz zayıf olduğu anlaşılıyor.

Şu model güzel aslında www.ikea.com.tr

Fakat 120 cm uzunlukta lazım bana maksimum. Bu 140. Yer sıkıntısı oluşuyor. Bu modelin bacakları kalın, daha dengeli. Buna benzer bir şey lazım.

 
sanayide max 400-500'e kaliteli ve istediğin modelde yaptırabilirsin. ben de çok arattım ama işin çıkamayıp sanayiye gidip bi ustaya yaptırdım.


  • avatar is back  (30.04.20 12:25:30) 
www.lazzoni.com boyutları siparişe göre yapılabiliyo sanırım.


  • zortlingen  (30.04.20 13:29:01) 
120 maks demissiniz ama ben sunu cok begendim, 130 cm: www.tepehome.com.tr

bir de su var 122 cmlik www.tepehome.com.tr
bir masaya o kadar para vermek ister misiniz o ayri tabi :/

edit: bacaklarinin saglamligi hakkinda bir fikrim yok ama bunu da begendim: www.tepehome.com.tr
  • the end of time  (30.04.20 13:40:45 ~ 13:42:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.