Carraro Sportive 220 V Fren vs Kron tx 150 V Fren

1600 tl civarı bütçem var. Yolları bozuk olan bir şehirde süreceğim. İkisi arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz? Ya da hiçbirini mi? :)

Bisiklet kadro + komponentler üzerinden ihtiyacına göre seçilir. Yolları bozuktan kastın nedir? Dağ tas patika ise evet dag bisikleti uygun. Yoksa asfaltta bineceksen asfaltında ufak tefek bozukluklar varsa dag bisikletine gerek yok.
Kron carraro salcano'nun belirttiğin bütçeye alacağın ürünlerinde çok farklılık olmaz. Kilitli maşa almaya çalışabilirsin düzgün yolda kilitlersin en azından. Ayrıca komponenet dediğim donanımlarına bak tek tek hangisinde ne kullanılmış aktarıcı aynakol lastik jant vs. o bütçeye göre fazla değişiklik gostermese de bak hosuna gideni al. Dag tas olmadıkça dağ bisikletine karşıyım.

  • karacigerim vur kadehlere  (30.04.20 00:21:41)
@karacigerim vur kadehlere, ben de zaten dağ bisikleti düşünmüyorum. Yollar asfalt ama hep çukur dolu. Bozuk. İkisi de kilitli maşa. Birini tercih etsen hangisi derdin?

  • foxmulder  (30.04.20 00:29:53 ~ 00:30:25)
Sene 2018 Çalınan bisikletim carraroydu , arkadaşımda da kron vardı. Sportive 224 vs tx300 gibi biseydi sanırım. Carraro daha iyiydi sürüşü falan , kron bozuk gibiydi :)

  • sen supersin  (30.04.20 07:09:04)