Edho kurtlar vadisi ile aynı çizgide mi?

Birçok kişiye göre kurtlar vadisi (kv) (ilk 97 bölüm) türk dizi tarihinin açık ara en iyi dizisidir ve bana göre de öyle.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz (edho) dizisinin bazı kısa videolarını izledim ve beğendim. Tamamen kv ile aynı havayı vermese de büyük ölçüde o havayı hissettim.

Başlamak istiyorum edho dizisine ama hepimiz zaman fakiriyiz ve şimdiye kadar 5 sezon 165 bölüm çekilmiş zamanıma da kıyamıyorum kararsız kaldım.

Belki diziden sahneler içeren seyrettiğim videolar kv ile aynı havayı vermiş olabilir ama dizinin tamamı kv ile aynı havayı vermezse işte ona üzülürüm.

Ricam hem kv ilk 97 bölümü (sonradan zaten fena bozdu göt kıllarının dizisi oldu) hem edho 165 bölümü izleyenler edho dan kv ilk 97 bölüm havasını alır mıyım yazarlarsa çok sevinirim.

değil. her sali akşama bunu babama söylüyorum izleme bence. babam da israrla izlemeye devam ediyor. ilginçtir ki tr nin en iyi unilerinin en iyi bolumlerinin birinde prof olan dersime gelen hoca da edho izliyor. daha once de kv izlemis. 50+ yaş kitlesi bayaa seviyor bu diziyi de beni pek acmadi. kv 97 gibi senaryo derinligi yok pek.

  • lycoxin  (29.04.20 21:26:18)