[]

Stop loss uygulaması olan banka var mı?

Merhabalar, borsada iş bankası kullanıyorum ama stop loss yok sanırım. Olan bankaları biliyor musunuz?
 
Galiba yok ama Sartli Emir veya Zincir emir ile stoploss yapabilirsiniz. Youtubeda cesitli bankarlarin ornekleri var. Ben ziraat kullaniyorum zincir emirle yapiyorum.


  • zaxurani  (29.04.20 12:10:04) 
Maalesef iş bankasında zincir emir de yok. Aslında aynı mesele sanırım zincir emirin içerisinde stop loss ama iş bankası nedense kullanmıyor. Ben de ziraat ve vakıfta var diye duydum ama hesabım yok. Yapıkredide kullanan var mı acaba.


  • six packsiz  (29.04.20 12:17:31) 
TEB ve GARANTİ'de zincir emir war.


  • ekinox  (29.04.20 13:44:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.