15 dk bir idrar normal mi

Merhaba, oruç süresince bir kere gidiyorum. Ama iftar sonrası bir büyük bardak su içiyorum ve 15 dk sonra tuvaletteyim. Renk şeffaf. Bu bir sorun olabilir mi? böbreğin suyu bu kadar hızlı süzmesi normal mi?

Normal mi bilmiyorum ama aynı durum var
15 dk sonra gittin diyelim saat kaça kadar böyle ?

  • oldumusimdi  (29.04.20 01:50:17)
@oldumusimdi en son suyu içiyorum tuvalete gidiyorum. suyu kesince tuvalet ihtiyacı da gidiyor. yani su içmeden tuvalet ihtiyacı olmuyor.

  • iddaaci  (29.04.20 01:54:13)
normal o. sahurda çok su içersem. uyumak haram oluyor.

  • sutlu nescafe  (29.04.20 02:24:50)
Benim de akşam vakitlerinde su veya çay içer içmez bitene kadar 15-20 dkda bir tuvaletim gelir. Normaldir diye düşünüyorum uzun zamandır böyle bi sıkıntı yaşamadım

  • eatpraylaw  (29.04.20 04:00:42)
Doktor değilim. Sistem herhalde vücuda su girmedikçe mümkünse tuvalet ihtiyacı duymuyor, yada sonuna kadar kullanmak istiyor. Ama vücuda su girdikten sonra bekletilen idrarı hemen atma ihtiyacı duyuyordur çünkü bünyede beklemesi de zararlı. Bence mantık bu ama doktor arkadaşlar daha iyi bilir.

  • silah taciri  (29.04.20 10:46:50)