[]

kadıköy'de ev arıyorum (haziran ortası girişli)

27 yaşında turizm sektöründe çalışan kedisiyle birlikte ev arayan bir kadınım. şu an ortaköy'de iş yerime oldukça yakın ara sokakta eski bir apartmanda oturuyorum. hem anadolu yakasına geçmek, hem de biraz daha nefes alabileceğim, görece biraz daha yeni mümkünse balkonlu bir eve geçmek istiyorum. beşiktaş vapuruna 15-20 dakika yurume mesafesinde olan her yer olabilir.

evin içinde sessiz sakin ve oldukça uyumlu bir insanım. işten çok yorgun döndüğüm için benim de beklentim gürültüsüz ve gerginlik olmayan bir ev. arkadaş, erkek arkadaş, alkol, sigara konularında da oldukça rahatım. herkes kendi aleminde olduğu sürece hiç sorun yok. benimkiler de gelebilir, kimsenin gelenine gidenine de karışmam.

Bakış açısı bana benzeyen ve haziran gibi ev arkadaşına ihtiyacı olan bir kadın arkadaş olursa lütfen benimle iletişime geçsin :)

 
eksiduyu.ru ben varım ama biraz daha farklı yerde arıyorum ev bir de depreme dayanıklı olsa guzel olur.


  • camene87  (29.04.20 16:04:11 ~ 16:04:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.