Bodrum'dan (yalıkavak) İstanbul anadolu yakasına nakliyat ne kadar tutar?

yeni bir ev dizeceğim de, yazlıkta fazladan fena sayılmayan bir buzdolabı ve antika sayılan fırınlı ocak var. Sadece bu ikisini istanbula getirtmek çok fazla tutar mı acaba? şöyle 200-300 liraya?

Otobüsle kendin gelsen zaten o paralara gelir. 1500 den aşağı bulamazsın.

  • goodman  (28.04.20 16:35:45)
O fiyatlara tek seçeneğiniz ambar firmaları. Nak kargo ve ege ulaşım çalışıyordur sanırım oralara, ödemeyi bodrumdan yapın mutlaka.

  • synax  (28.04.20 16:40:35)
hemen cevap için teşekkürler. genel olarak 1500 liradan aşağı gitmez mi yani ambar şirketi olsa dahi? çünkü ocak 80'lerden kalma, buzdolabu da 10 senelik, hiç değmez mi böyle uğraşmama acaba?

  • denizgonen  (28.04.20 16:47:04)
2015'de İstanbul'dan Kuşadası'na 3+1 evi 1700'e taşıdım.

Biz Armut.com'tan bir firmayla anlaştık, aynı kamyonu 2 aile bölüşmüştük. Diğer arkadaşların dediği gibi ambarlardan da fiyat alabilirsiniz. Şu dönem buradan o taraflara nakliyat daha yoğun olduğu için boş dönmemek adına ne alsak kâr diye bakıyor nakliyeciler. Sıkı pazarlık yaparsanız 200-300'e getirirler bence
  • d0RuK  (28.04.20 17:03:20)
Bence değmez iyi bir spotçuya sat uğraştığına değmez taşıttırması da var

  • kararsızataletfilozofu  (28.04.20 18:02:53)
Zaten ambar evinin önüne getirmez. Ambarın depo veya indirme yerinden sonra tekrar nakliye yapman gerekir.

  • malheiros  (28.04.20 18:05:10)
Ambar firması o fiyatlara taşırsa batar, ucuz olduğu için kullanıyoruz. Siz arayıp pazarlığınızı yapın 400'ü bulmamalı. Buzdolabı boyutunda çuvalı 75 civarı gönderiyoruz, oradan pay biçin. Ambar eve kadar getirir , getiren vatandaşlarla pazarlık edip eline para sıkıştırın eve çıkarır. 400'ü de lokasyonun fiyatlandırmasını bilmediğim için söylüyorum, daha ucuza da gelebilir, iş yokluğundan inliyorlar şu anda.

  • synax  (28.04.20 18:12:39 ~ 18:15:28)