[]

Dolar ile bitcoin borsası

Hangisini kullanıyorsunuz? Binance'e baktım papara diye bir şeye üye olmak lazım. Papara kart yolluyormuş. Aracısız direkt Banka hesabımdan para yollayabileceğim neresi var? Var mı?
 
cex.io ya bak.

ama bence tl ile al. paribudan alabilirsin tl ile.
  • jelly bear  (28.04.20 16:19:29) 
Paribudayım, sanki fiyat hiç değişmiyor gibi. 100 dolar artıyor. Paribuda azıcık bir oynama.


  • toucheamore  (28.04.20 16:25:40) 
paribudaki btcyi binance'e yolla. ordan oyna :)


  • jelly bear  (28.04.20 16:29:54) 
papara'daki kart olayi opsiyonel. dijital olarak uyelik olusturup halledebiliyorsun.


  • hjarteblod  (28.04.20 16:39:04) 
Binance. İlla karta gerek yok.


  • sta  (28.04.20 19:12:49) 
yerli borsalardan btc alip yabanci borsalara yollayabilirsiniz. Son derece pratik. Binance borsasi hacim yonunden iyidir.


  • mertillopasha  (29.04.20 00:19:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.