mubi.com/istanbul film festivali neden kredi kartı soruyor?

merhaba,

30 gün boyunca istanbul film festivali ücretsiz ama mubi.com/istanbul'dan üye olmak gerekiyor. ücretsiz 30 günlüğü başlatın diyor ve kredi kartı bilgileri istiyor. altına da 30 gün sonrasında aylık blabla ücretlendirilecek filan diyor.

yani demek istediğim şu ben bu fimleri izleyemeyecek miyim? mubi'ye para vermek istemiyorum. sadece 30 günlük filmleri izlemek istiyorum.

şuradan kontrol edebilirsiniz durumu; mubi.com

30 günlük denemeyi bir ödeme aracı vererek yapabilirsin. 30 gün sonrasında ödeme aracından bir kesinti olmasını istemiyorsan üyeliği iptal etmen yeterli. Bu arada ben 90 günlük deneme bulmuştum. tekrar bakıp göndereyim bulursam.

edit: mubi.com
  • amuzende  (28.04.20 11:10:02 ~ 11:11:19)
kart bilgisi istemesi gerçek kullanıcı olup olmadığını anlaması olabilir. iptal ettirirsen karttan kesinti yapmaz.

mubi'yle ilgili bir soru da ben sorayım. 30 gün veya 90 gün deneme süreci başlattığımızda tüm filmleri izleyebiliyor muyuz? yani bir kısıtlama var mı?
  • scudman1  (28.04.20 12:46:11)