[]

Tat ketçap

Bugün 101de haftalık indirimde diye aldım patates kızartmasının yanına kullanırım diye. Mayonez tamam da ketçup aşırı şekerli ben bunu yiyemiyorum. Güya markaya güvendik aldık. Ne yapılabilr bu aşırı tatlı ketçapla başka? Bu şekeri kıracak bi sos öneriniz var mı? Veya hangi yemeğin üstüne olur bu da şeker tadını almam?
 
çöp ne yazık ki. bi de o ketçaba bayılanlar var. yenecek bir şey değil gerçekten tat ketçap


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.04.20 21:15:47) 
Hardal, karabiber ve kırmızı toz biberle karıştırıp tadı biraz kırabilirsin. Guzel bır sos oluyor böyle yapıyoruz biz.


  • ırene adler  (27.04.20 21:16:36 ~ 21:16:55) 
Acılı mayonez ve/veya hardal ile karıştırabilirsiniz.


  • inheritance  (27.04.20 21:25:36) 
heinz organik al.


  • mikahakkinen  (27.04.20 23:42:31) 
@mikahakkinen heinz da bana şekerli geliyor ya.


  • warmy  (28.04.20 00:04:28) 
Heinz %50 az şekerli %50 az tuzlu al.


  • einsteinin kedisi  (28.04.20 00:09:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.