[]

45 saniyelik bu video hangi diziye ait

45 saniyelik bu video hangi diziye ait

youtu.be

Videonun sonunda kesilmekle tehdit edilen herifin
tepkisi ne oluyor bu videodaki sahnenin olduğu dizi
hangi dizi kaçıncı bölüm izleyebileceğim bir link
var mı varsa yazarsanız sevinirim

 
eşkiya dünyaya hükümdar olmaz
sanırım

  • la traviata  (27.04.20 02:37:26) 
eşkıya dünyaya hükümdar olmaz.

kimsesiz yaşar uzun kalmadı dizide, bilen olmazsa keserim dediği elemanla kesişen bölümleri bulup çıkarabilirsin.
  • diffarentiationation  (27.04.20 02:39:01) 
diğerini de buldum. Mesut Akusta dizideki adı Ekrem Yıldıran, 74-103 arasındaki bölümlerde oynamış. Masada Çakırbeyli ailesinin düşmanıdır. Amacı masayı yönetmektir. Masanın uyuşturucu ticaretine girmesine sebep olmuştur. Hızır Çakırbeyli öldürür.


  • diffarentiationation  (27.04.20 02:44:23) 
  • izmitcan  (27.04.20 04:52:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.