[]

Kitap önerisi

Arkadaşlar merhaba, sağcılık ve solculuk biliyoruz ki çok geniş kavramlar.temel tarihleri nedir, tam olarak nasıl bir görüşü savunurlar , bunu anlatan kapsayıcı kitap önerilerinizi bilen varsa bekliyorum.
 
Siyasi olarak Fransız ihtilaline kadar gidiyor bu konu.
Dinen ise amel defterlerinin insanlara yaptıklarına yani amellerine göre sağdan ve soldan veya arkadan verilmesiyle ilgili .

  • Erva  (26.04.20 11:18:13) 
Rez


  • docrivers  (26.04.20 11:28:08) 
Türkiye’deki sağ ve sol hareketlerden mi bahsediyoruz?

İletişim’den Modern Türkiye'de Siyasi Düşünce serisine bakmanızı şiddetle tavsiye ederim. Dördüncü kitap milliyetçilik üzerine ve çok mühim makaleler paylaşılmış.
  • buf-e kür  (26.04.20 14:51:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.