Çalışma koltuğu tavsiyeleri

Covid19 sebebiyle home office çalışıyoruz, 1 ay geçti gitti bir şekilde ama kısa vadede ofise geri dönmek pek mümkün gözükmüyor. hem boyun düzleşmesi hem de bel fıtığı var ve evde kullandığım dandik sandalye mahvetti beni. Dipnot olarak 110 kiloyum.
İnternet derya deniz ve binbir türlü çeşit var, seçenekler içinde kaybolup gidiyorum . En güzeli deneyip almak ama evden çıkmak çok mümkün gözükmüyor. internetten sipariş verebileceğim, 110 kiloya dayanacak 2 günde kırılmayacak ortopedik bir koltuk için nokta atışı önerilere ihtiyacım var. Halihazırda kullandığınız memnun olduğunuz çalışma koltukları nelerdir? bütçe max 700 tl

İkeaya bak. Ama 700'e düzgün bir şey bulman zor. İkea markus ve jarvfjallet iyi

  • insomniac  (25.04.20 22:02:19)
Makam değil de yönetici koltuğu olarak ara. Üreticilere ulaşabilirsen çok güzel seçeneklere ucuza ulaşabilirsin. Güvenliğini sağlayarak dışarı çıkmayı denemelisin, internette çok güzel görünen koltuk çok rahatsız olabilir. Ankaradaysan mesela siteleri bi dolaş.

  • antihero  (25.04.20 23:08:32)
@antihero
Bursa`dayım ama esas mesele güvenlikten çok boş zaman. Hafta içinde normal 8-6 mesaili çalşıyorum, home office ama gene de bu saatler arasında bilgisayar başında olmak zorundayım, sürekli bir e-mail trafiği ve hiç bitmeyen skype toplantıları var :/

Haftasonu ve tatillerde karantina muhabbeti çıkmadan önce bile haftada sadece bir gün,
cumartesi ya da pazar, dışarı çıkıp evin alışverişini yapıyordum, market manav kasap vs.

Şimdi haftaiçi 1 yada 2 gün akşam mesai sonrası, çoğunlukla 7 gibi evden çıkıp koştura koştura alışveriş yapmaya çalışıyorum. Bursa`nın bir ilçesindeyim ve burda ofis koltuğu satan dükkan çok az, satanlar dandik ucuz çocuk kandırmalık koltuk satıyorlar.
En iyi ihtimalle 18:00 gibi evden çıksam Bursa merkez arabayla 1 saat oldu sana saat 19:00. 1-2 dükkan gezsem zaten geri kalanı kapanıcak o saatte :/

Sonuç olarak internetten almam şart. DEenedim beğenmedim geri kargo gönder olayı da sakat. o yüzden nokta atışı bir koltuk almam lazım çünkü ne gelirse ona razı olacağım
  • zikardo  (25.04.20 23:22:51)
ikea iyidir. markus oldukca rahat.

evdeki sandalye icin arkasina yastik koymak simdilik bir cozum olabilir.
  • fakyoras  (25.04.20 23:37:03)
  • kobuzchu kiz  (26.04.20 00:04:33)
@kobuzchu kiz
baktım da hep çakma gibiler, bir de genelde suni deri hepsi. Bana kumaş koltuk lazım, kilolu adamım ben çok terlerim deri koltukta

  • zikardo  (26.04.20 00:05:57)
Bana da lazım olacak diye böyle şeyler gördükçe bakıyorum. Linklerdeki ofisel üreticiymiş, belki kumaş modelleri de vardır, baktınız mı?

ofisel.com gibi
  • kobuzchu kiz  (26.04.20 00:11:56 ~ 00:14:08)