son zamanlarda kitap alışverişi

için hangi siteleri kullandınız? Uzun zamandır internet üzerinden alışveriş yapmıyorum da mağdur etmeyecek uygun fiyatlı site öneriniz nelerdir?

basılı kitap alacağım zaman en son babil.com u kullanmıştım.

gayet iyi ama 3D secure yoktu en son ama güncellenmiş olabilir.. Olmasa da gerçi sanal kartla öderseniz yine güvenli olur diye düşünüyorum.

ilgilenmişlerdi ve hızlıydı. bir de eşantiyon not defterlerini seviyorum.

eskiden idefix kullanıyordum beni kanser etti artık oraya bulaşmıyorum.
  • AlsterWasser  (25.04.20 14:32:47 ~ 14:35:24)
kitapyurdu. hem hizmet hem de fiyat açısından en iyisi bence.

  • candide  (25.04.20 14:34:51)
istanbul kitapçısı kullandım. fiyat makul. stokta olup olmadığını görebiliyorsun. direkt adet yazıyor.

  • tabudeviren  (25.04.20 14:34:54)
Kidega

  • fragile lady  (25.04.20 14:48:42)
Amazon,kidega,ilknokta

  • lumos  (25.04.20 15:25:48)
en hızlı amazon. fiyat kontrolü yapıp çekinmeden sipariş verebilirsin. idefix çok çok geç gönderiyor. babil ve istanbulkitapcisi da fiyat için bakılabilir. kitapyurdu da sıkıntılı biraz bu aralar

  • burya  (25.04.20 15:38:53)
Nadirkitap.com

Bu dönemde sahaflara özellikle destek olmaya çalışıyorum. Fiyatları uygun ve şimdiye kadar teslimatla ilgili hiç bir sorun yaşamadım.
  • fotrsapka  (25.04.20 15:45:02)
Hayvanlara yardim..ettigi icin son zamanlarda kitapkoala dan alisveris yaptim. Enpara kampanyasindan dolayi cok uzun bir sure her ay kidega kullandim, herhangi bi aksilik yaşamadım.
Babil i de protesto edip kullanmıyorum. Çok eskiden onu da kullanirdim.
Arada da odakitap kullaniyorum. Orada da herhangi bir sorun yaşamadım.
Kitapyurdu nu da protesto ediyorum. Kullanmiyorum. Ama iş yerinde kullananlar vat kargosal sorunlar yasiyorlar arada.
  • a perfect lie  (25.04.20 15:53:27)
Kitapyurdu +1

  • black holes in the sky  (25.04.20 16:07:05)
En son İstanbul Kitapçısı'nı kullandım sıkıntı yaşamadım. En uygun fiyatlar oradaydı.

  • panzerkampfwagen iv  (25.04.20 16:21:26)
Kidega

  • unalub  (25.04.20 17:30:28)
Amazon 2 gunde getirdiler

  • paramolacak  (25.04.20 21:14:42)