ilçe bazında düşnürsek hangisi- muğla izmir antalya?

hangi ilçeler olacağı piyango gibi. yani alanya deniz kum falan derken korkuteline de düşebilirim. izmir ve muğla için de geçerli. en risksizi muğla gibi geldi bana. kötü ilçesi yok gibi. olsa da birbirine yakın.
memuriyet için soruyorum.

İlçe bazında düşüneceksek Muğla'dan daha güzel bi seçenek yoktur diye düşünüyorum ben.

  • angelus  (25.04.20 14:13:34)
Alanya, Manavgat kiralar sıkıntı. Serik, Akseki,Gündoğmuş ise sana kalmış. Eğer modern yaşayan muhafazakar değilsen sıkıntı yaşarsın buralarda.

  • komando kani var bende  (25.04.20 14:15:00)
kesinlikle muğla. ama yaşlı ya da riskli insan varsa izmir ve antalya hastane açısından daha iyidir. eğitim olarak antalya ve izmir daha iyidir ama merkezlerinde. çocuk da varsa okul açısından tamamen şans yani.

  • ozdek  (25.04.20 14:15:07)
çocuk yok arkadaşlar bekarım tek yaşayacağım. pahalılık kiralar vb de göz önünde bulundurursak totalde hangisi. ilçeleri bilme imkanım olsa daha iyi karar veriridm ama böyle resmen piyangodayım.denize yakınlık ve iklim de önemli.

  • papuayenigine02561  (25.04.20 14:18:44 ~ 14:20:13)
Usta meslek ne? ona göre yorum yapalım.

  • komando kani var bende  (25.04.20 14:28:13)
muğla ilçeleri antalya ilçelerine göre daha gelişmiştir. seydikemer antalyaya daha yakındır. datça merkeze ne uzak ve yolu en kötü olan ilçedir kışın ölüdür.

diğer ilçeleri fethiye bodrum hariç gayet sakindir. muğlada kiralar aşırı yüksektir.

izmir ilçeleri kozmapolittir.
  • mikahakkinen  (25.04.20 14:28:34 ~ 14:31:11)
komando: düz memur dostum

  • papuayenigine02561  (25.04.20 14:31:56 ~ 14:32:09)
Muratpaşa gelişmiş ve her imkan var ama kiralar, ev bulma sorunu var birde kalabalık olmasından dolayı memuriyette iş yükü fazla olabilir. Gündoğmuş, Akseki merkeze uzak ve biraz dağlık.

Ben senin yerinde olsam Aksu ilçesinin araştırırdım.
  • komando kani var bende  (25.04.20 14:55:32)
memur için en uygun yer izmir.

  • ergenpezeveng  (25.04.20 14:59:39)
bekarsan izmir

  • turkuaz  (25.04.20 15:02:31)
Gece hayatı, eğlence, sokak gezmesini seven biriysen Muğla'yı direk ele.

  • kanlakarisikyagmur  (25.04.20 15:27:29)
izmirde berbat ilçeler var. muğla daha mantıklı. ama daha sakin olur kış dönemi. ona dikkat etmek lazım.

  • alicandan  (25.04.20 15:32:32)
Alanya ile Korkuteli'ni kıyaslarsak Alanya resmiyette ilçe olmasına rağmen nüfusu bir çok ili geride bırakan gelişmiş bir şehir her türlü imkan var. Deniz,kum,güneş,tarih, yaylalar ve turizm bölgesi. Şehirde her gelir grubuna göre alternatif seçenekler mevcut ancak kiralar görece yüksek.

Korkuteli ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı yayla iklimine sahip sakin ve küçük şirin bir ilçe. İmkanlar Alanya'ya göre kısıtlı fakat ucuz bir yer. Deniz yok. Ayrıca Antalya merkeze yakın.
  • acebi  (25.04.20 17:57:20)