[]

Belediyelerin evlere market alışveriş yardımı hk

Arkadaşlar merhaba
Çocuğun sütü ve yumurtası bittiği ve küçükçekmece belediyesinin 7x24 market alışverişi desteğine istinaden vefa iletişimi aradık. Hafta sonu yardımcı olamadımları cevabını aldık. Şimdi biz ne yapalım? Neresi aranır taranır? Gerizekalı marketimiz de eksik sipariş getirdiği için yeterli miktarda sütümüz yok maalesef 
Getir ve banabi calisiyor.. belediyenin market yardimi yaptigini bilmiyordum


  • nax  (25.04.20 13:14:53) 
Her gün bin kez mesaj atıyorlar. Ama getiri bilmiyordum teşekkürler.


  • makarnacanavari  (25.04.20 13:19:23) 
Şimdi baktım da ekmek, hazır yemek, su ve gazete satışı varmış sadece. Getir için diyorum. Bunlara izin verilmiş. Böyle sorun yaşayanlar için yazmak istedim.


  • makarnacanavari  (25.04.20 13:21:42) 
Cocuk kac yasinda bilmiyorum ama 2 gun az sut icse cok buyuk problem olmaz gibi. (Ozellikle sut icmesini gerektirecek bir hastaligi vs yoksa)
Pazartesi alirsiniz artik.

  • kuehles blondes  (25.04.20 13:39:23) 
komşudan isteseniz?


  • theseachange  (25.04.20 13:52:43) 
Hayır mevzu bahis çok süt de değil, benzinliğe gider alırım da. Küçükçekmece belediyesi 7x24 karantina günlerinde her türlü desteği sağlıyoruz bizi arayın diye mesaj tacizlerinde bulunuyor. Silmekten yoruldum yani. Ama arayıp sorduğumuzda da vefa'ya yönlendiriyor. Belediyenin şahsi bir desteği olmuyor bu durumda.vefa da h.sonu çalışıyormuş.

Ayrıca az süt içsin diyenler sanırım ebeveyn değil ki zira küçücük çocuğa az iç demek biraz manasız. Buna güldüm :)

Komşudan istemeye de yapılabilir ama dediğim gibi bana bin kez her türlü sorununuzda yanınızdayız yeter ki evden çıkmayın vs deniliyorsa sikerim böyle belediyecilik anlayışını
  • makarnacanavari  (25.04.20 14:01:20) 
Geçen kan vermeye gittik, polis hiçbir kontrol yapmadan geçmemize izin verdi. Kan vermeye gidiyoruz deriz ne yapalım :)


Belediyelerin böyle havadan atıp tutması sinirlerimi bozdu sadece. Ama iş mahalle marketimizin başına patlayacak. Siparişi eksik ve yanlış getirdiği için ben ona pazartesi carlarım artık :)))
  • makarnacanavari  (25.04.20 17:04:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.