[]

Twitter tweet kaciriyor?

Yeni uye oldum ben buna sadece okumak maksatli, takip ettigim belli hesaplar var.
Gunluk 1 kere sabah giriyorum. "Home"tusuna basinca yeniden eskiye takip ettigim hesaplardaki tweetleri onume getiriyor.

Fakat bazi tweetleri kaciriyor ki cok sinir oldum. Takip ettigim hesap 10 saat once bir tweet atmis. Sen bunu bana gostermedin? Bir degil 2 degil bayagi kaciriyor yani. Ulan ben tek tek takip ettigim hesabin linkini tiklayip hangi tweetler var diye mi bakmam lazim? Oyle yapacaksam baslarim boyle ise, Nasil is bu? Tesekkurler

 
Timeline seçeneğin öncelikle en son tweetleri gör değil de popüler tweetleri gör olabilir mi? Öyleyse eğer tweetler kronolojik olarak önüne çıkmaz, o nedenle kaçırabilirsin.


  • angelus  (25.04.20 13:11:25) 
son gonderilenleri gonderecek sekilde ayarliyorum home screen'de ben. yukarida bir ayar var. yoksa iyilerini gosteriyo (ona gore iyileri) basta buna her gun tiklamam gerekti. ayrica alakasiz gordugum bazi tweetlere bunu gosterme dedim.


  • yoggi  (25.04.20 13:12:37) 
eyvallah top tweets mis benim latest tweets dedim simdi, insallah kacmaz bundan sonra.


  • neverletyougodown  (25.04.20 13:19:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.